Специалност Доктор График НЗОК Кабинети Услуги

Акушерство и гинекология

Д-р Николай Славов

Понеделник 8:00-19:00ч.

Сряда 14:00-19:00ч.

Петък 8:00-12:00ч.

Петък се редува с Д-р Янкулов

Не

Етаж 1

Кабинет 115

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

д-р Ивайло Бързашки

Вторник 14:00-17:00ч.

Четвъртък 14:00-17:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 115

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинеколагия

Д-р Антония Богданова

Понеделник 14:00-18:00ч 

Вторник 8:00-13:00ч.

Сряда 14:00-18:00ч.

Не

Етаж 2

Кабинет 215

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Павлина Петрова

Понеделник 8:00-13:00ч. + НЗОК 8:00-9:00ч.

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 8:00-13:00ч. + НЗОК от 8:00-9:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 215

Води женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Любомир Янкулов

Вторник 8:00-13:00 

Сряда 8:00-13:00.

Четвъртък 8:00-13:00ч.

Петък 8:00-12:00ч.

Петък се редува с Д-р Славов

Не

Етаж 1

Кабинет 115

Води  платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Наталия Цвик

Вторник 13:00-19:00ч + НЗОК от 14:00-16:00ч

Сряда 8:00-13:00ч

Четвъртък 8:00-13:00 + НЗОК от 9:00 – 11:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 215

Води женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Павлина Пaвлова

Понеделник 08:30- 13:30 (от 08:30 до 10:30 НЗОК; 10:30 - 11:30 женска консултация; 11:30 - 13:30 плтен преглед)

Вторник 08:30 - 13:00 (от 9:00  - 11:00 НЗОК)

Сряда 14:00- 18:00 (от 14:00 - 16:00 женска консултация; 16:00 - 17:00 НЗОК; 17:00 - 18:00 платен преглед)

Четвъртък 08:30 - 13:30 (извършват се само платени прегледи)

Да

Етаж 2

Кабинет 219

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Божана Панева-Бързашка

Понеделник 13:00 - 17:00ч.

Петък 13:00 - 17:00ч. 

Да

Етаж 2

Кабинет 219

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Доц. д-р Чавдар Цветков

Вторник 14:30-18:00ч.

Четвъртък 14:30-18:00ч

Не

Етаж 2

Кабинет 219

Колпоскопия; Биопсия на маточна шийка

Хирургия

Д-р Юлиан Рабчев

Сряда 14:00-19:00ч.

Петък 8:00-11:30ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 102

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия

Д-р Георги Георгиев, дм

Понеделник 8:30-13:30ч.

Сряда 14:00-18:00ч.

Петък 9:00-13:30ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 108

 

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия и детска хирургия

Д-р Красимир Грънчовски

Вторник 8:30-13:00ч.

Четвъртък 14:00-18:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 102

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия

Д-р Владимир Рачков

Понеделник 14:00 – 16:00ч.

Четвъртък 8:30-12:30ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 108

Лапароскопска хирургия, онкохирургия, хирургия на щитовидна жлеза, хирургия на млечна жлеза

Хирургия

Д-р Антон Николов

Понеделник 14:00 – 19:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 8:00 – 12:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 102

Хирургични прегледи

Ортопедия и травматология

Д-р Роберт Халваджиян, д.м.

Вторник 14:00-17:00ч.

Сряда 14:00-17:00ч.

Четвъртък 10:00-12:00ч (платени прегледи)

Да

Етаж Партер

Кабинет 4

Ехография на стави, ортопедични прегледи и плазмолифтинг

Ортопедия и травматология

Д-р Калин Евтимов

Понеделник 14:00-18:00ч.

Петък 9:00-13:00ч.

Да

Етаж Партер

Кабинет 4

Ортопедични прегледи

Ортопедия и травматология

Д-р Иван Борисов

Сряда 9:30-13:00ч.

Петък 14:00-16:00ч.

Да

Етаж Партер

Кабинт 4

Ортопедични прегледи

Кардиология

Д-р Анна Спасова

Понеделник 8:00-13:00ч.

Четвъртък 8:00-16:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 110

Кардиологични прегледи

Кардиология

Д-р Здравка Симеонова

Понеделник 14:00–19:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 110

Кардиологични прегледи

Уши-нос-гърло

Д-р Росен Ненов

Понеделник 8:00-13:00ч.  14:30-17:30ч.

Вторник  15:00-18:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч. 14:30-17:30ч.

 Четвъртък 15:00-18:00ч.

Петък 08:00:12:00ч – без направления и без дружества.

Да

Етаж 1

Кабинет 101

.

Уши-нос-гърло

Доц. Д-р Асен Куцаров

Петък 14:30 - 17:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 101

Уши-Нос-Гърло прегледи

Уши-нос-гърло

Д-р Илен Косев

Понеделник 14:00 - 17:00ч.

Вторник 10:00 - 13:00 и 14:00 - 17:00ч.

Сряда 14:00 - 17:00ч.

Четвъртък 10:00 - 13:00ч. и 14:00 - 17:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 201

Уши-Нос-Гърло прегледи, аудиометрия, тимпанометрия, отомикроскопия, трансназална фаринго-ларинго

Уши-нос-гърло

Д-р Виктория Александрова

Майчинство

Да

Етаж 2

Кабинет 201

.

Детски болести и детска кардиология

Д-р Василий Михайлов

Понеделник 9:00-12:00ч.

Вторник 14:00-18:00ч.

Петък 14:00-18:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 107

Ехокардиография на деца

Детски болести

Д-р Мира Стоянова

Понеделник 14:00-19:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детски болести и детска ревматология

Д-р Ценка Николова

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 8:00-13:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 103

Ревматологични прегледи

Детски болeсти

Д-р Дарина Дишева

Понеделник 8:00-13:00ч.

Четвъртък 8:00-13:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детски болeсти

Д-р Николай Велчев

Вторник 08:00-13:00ч.

Сряда 14:00-19:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детска ендокринология

Д-р Ирина Халваджиян

Понеделник 14:00 -16:00ч.

Сряда 14:00 – 16:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 204

Болести на обяната на веществата

Неонатология

Д-р Анжелина Генчева

Вторник 14:00-17:30ч

Петък 14:00-17:30ч

Да

Етаж 1 

Кабинет 103

Педиатрични и неонатологични прегледи, водене на детска консултация

Неонатология

Д-р Максим Йонов

Понеделник 14:00-17:00ч.

Четвъртък 14:30-17:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 107

Педиатрични и неонатологични прегледи. Трансфонтанелна ехография и коремна ехография

Ревматология

Д-р Тихомир Горчев

Вторник 14:00-19:00ч

 

Да

Етаж 1

Кабинет 109

Ревматологични прегледи

Ревматология

Д-р Бориславa Железарова

Понеделник 08:00 - 13:00ч.

Сряда 14:00-18:300ч

Четвъртък 14:00 - 17:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 109

Ревматологични прегледи

Психиатрия

Д-р Иван Иванов

Вторник 14:00-17:00ч

Четвъртък 14:00-17:00ч

Да

Етаж 1

Кабинет 111

Психиатрични прегледи

Онкология

Д-р Владимир Петков

Вторник 11:30 – 13:00ч.

Четвъртък 15:30-17:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 108

Онкологични прегледи

Неврология

Д-р Христо Лиловски

Понеделник 14:30-18:00ч. (платени прегледи)

Вторник 8:00-13:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч.

Четвъртък 14:30-18:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 203

Неврологични прегледи

Неврология

Д-р Магдалена Коюмджиева

Понеделник 8:00 - 13:00ч.

Четвъртък 8:00 – 13:00ч.

Петък 13:30 - 17:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Неврологични прегледи и доплер на каротиди

Неврология

Д-р Аюб Ахмад

Вторник 14:30-18:00ч.

Сряда 14:30-18:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 203

Неврологични прегледи

Гастроентерология

Д-р Феликс Янев

Понеделник 14:00-18:00ч.

Вторник 12:00 – 16:00ч.

Сряда 14:00-18:00ч

Четвъртък 14:00-18:00ч

Петък 14:00-18:00ч

Не

Етаж 1

Кабинет 106

Ехография на коремни органи, Доплер на каротиди, Ендоскопии в МБАЛ

Гастроентерология

Д-р Стефан Янакиев

Понеделник 8:00-13:00ч.

Вторник 14:30-18:00ч.

Четвъртък 14:00 - 18:00ч. (редува се с д-р Добрев)

Петък 8:00-13:00ч.

Да

 

Етаж 1

Кабинет 106 (понеделник и петък)

Кабинет 105 (вторник)

Ехография на коремни органи

Гастроентерология

Д-р Мартин Добрев

Вторник 08:00 - 13:00

Сряда 14:00 - 18:00

Четвъртък 14:00 - 18:00ч. (редува се с д-р Янакиев)

Да

Етаж 1

Кабинет 105

Ехография на коремни органи

Ендокринология

Д-р Камен Генов

Вторник 8:00 – 12:00ч.

Четвъртък 8:00 – 12:00ч (платени прегледи) и  14:00-19:00ч.

Петък 14:00-19:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Eндокринология

Д-р Татяна Колева

Понеделник 14:00 – 18:00ч.

Сряда 14:00 – 18:00ч.

Петък 8:00 – 13:00

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Ендокринология

Д-р Нели Харизанова

Понеделник 8:00-13:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 8:00 – 13:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Ендокринология

Д-р Тодор Русев

Вторник – Казва си графика седмица за седмица

Не

Етаж 1 

Кабинет 106

Ехография на щитовидна жлеза

Кожни и венерически болести

Д-р Жени Спирова

Понеделник 13:00-19:00ч.

Вторник 8:00-13:00ч.

Сряда 13:00-19:00ч.

Четвъртък 8:00-13:00

Петък се редува с Д-р Апостолова

Да

Етаж 3

Кабинет 304

Дерматологични прегледи и естетична медицина

Кожни и венерически болести

Д-р Ирина Апостолова

Понеделник 8:00-13:00ч.

Вторник 13:00-18:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч.

Четвъртък 13:00-18:00ч.

Петък се редува с Д-р Спирoва

Да

Етаж 2

Кабинет 212

Дерматологични прегледи и естетична медицина

Кожни и венерически болести

Д-р Славка Тодорова

Понеделник 9:00-12:00ч.

Вторник 9:00-12:00ч.

Сряда 9:00-12:00ч.

Четвъртък 9:00-12:00ч.

Петък 9:00-12:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 104

Дерматологични прегледи 

Образна диагностика

Д-р Мариана Пачева

Понеделник 14:30-19:00ч.

Сряда 14:30-19:00ч.

Петък 

08:00-12:00 (нечетни дни)

14:30-19:00 (четни дни) 

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Ехография на млечни жлези

Образна диагностика

Д-р Емилия Златева

Вторник 12:00-14:00ч.

Сряда 8:00-14:00ч.

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 8:00-14:30ч.(четни дни)

12:00-19:00(нечетни)

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Мамография и ехомамография на жени под 40г

Образна диагностика

Д-р Елена Райкова

Понеделник 08:00-14:30ч

Вторник 14:00-19:00ч

Четвъртък 08:00-14:30ч

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Ехография на млечни жлези

Очни болести

Д-р Красимира Линева

Понеделник 09:00-12:00ч

Вторник 09:00-12:00ч

Сряда  09:00-12:00ч

Четвъртък 09:00-12:00ч

Петък 09:00-12:00ч

Да

Етаж 2

Кабинет 207

Офталмологични прегледи

Очни болести

Д-р Боряна Парашкевова

Понеделник 14:00-16:00ч

Вторник 14:00-16:00ч

Сряда 14:00-16:00ч

Четвъртък 14:00-16:00ч

Петък 14:00-16:00ч

Не

Етаж 2 

Кабинет 207

Офталмологични прегледи

Физиотерапия

Д-р Ели Кичукова

Понеделник 16:00-18:00ч.

Вторник  16:00-18:00ч.

Сряда 16:00-18:00ч.

Да

Приземен етаж 

Кабинет 12

.

Алергология

Д-р Мая Ненова

Понеделник 8:00-13:00ч.  14:30-17:30ч.

Вторник  15:00-18:00ч.

Сряда 8:00-13:00ч. 14:30-17:30ч.

Четвъртък 15:00-18:00ч.

Петък 08:00:12:00ч 

Да

Етаж 2

Кабинет 204

Тестуване с алергени и упойки 

Неврохирургия

Д-р Младен Овчаров

Четвъртък 14:00 - 16:00ч

Не

Етаж Партер

Кабинет 4

Неврохирургични прегледи

Хомеопатия

Д-р Дорина Методиева

Идва с предварителна уговорка

Не

.

.

Хематология

Д-р Даниела Пенкова

Идва с предварителна уговорка

Не

.

Хематологични прегледи

Кардиология

Д-р Десислава Бояджиева

Понеделник 08:30 - 13:30ч.

Вторник 08:30 - 13:30ч.

Сряда 08:30 - 13:30ч.

Четвъртък 08:30 - 13:30ч.

Петък 08:00 - 13:00ч.

Да

Етаж 3

Кабинет 307

Преглед, ехокардиография, измерване на стъпално-брахиален индекс, доплердоплер-ехография на екстракраниални мозъчни съдове, транскраниален доплер, доплер-ехография на периферни артерии и вени, доплер-ехография на абдомиалната аорта и клоновете

Онкология

Д-р Румен Стоянов

Понеделник 14:00 - 18:00ч. 

Сряда 14:00 - 18:00ч. 

 

Да

Етаж 2

Кабинет 208

Онкохирургични прегледи