Избери специалност

Всички

Акушерство и гинекология (8)

Хирургия (5)

Ортопедия и травматология (4)

Кардиология (4)

Уши-нос-гърло (4)

Детски болести и детска кардиология (1)

Детски болeсти (3)

Детски болести и детска ревматология (1)

Детска ендокринология (1)

Неонатология (1)

Ревматология (2)

Онкология (2)

Неврология (4)

Гастроентерология (3)

Ендокринология (3)

Кожни и венерически болести (3)

Образна диагностика (3)

Очни болести (2)

Физиотерапия (1)

Алергология (1)

Неврохирургия (1)

Хомеопатия (1)

Онкохирургия (2)

Психолог-психотерапевт (1)

Психиатрия (2)

Клинична хематология (1)

Специалност Доктор График НЗОК Кабинети Услуги

Акушерство и гинекология

Д-р Николай Славов

Понеделник 08:00-19:00ч.

Сряда 14:00-19:00ч.

Петък 08:00-12:00ч. (през петък)

Не

Етаж 1

Кабинет 115

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

д-р Ивайло Бързашки

Вторник 08:30-13:00ч.

Четвъртък 14:00-17:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 115

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Павлина Петрова

Понеделник 08:00-13:00ч.

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 08:00-13:00ч.

Не

Етаж 2

Кабинет 215

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Наталия Цвик

Вторник 12:00-19:00ч

Сряда 08:00-13:00ч.

Четвъртък 08:00-13:00ч.

Не

Етаж 2

Кабинет 215

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Божана Панева-Бързашка

Понеделник 13:00 - 17:00ч.

Петък 13:00 - 17:00ч. 

Не

Етаж 2

Кабинет 219

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Д-р Павлина Пaвлова

Понеделник 08:30-12:00ч.

Вторник 08:30-12:00ч.

Сряда 14:00-17:00ч. 

Четвъртък 08:30-13:00ч.

Не

Етаж 2

Кабинет 219

Води платена женска консултация – записване в кабинета

Акушерство и гинекология

Доц. д-р Чавдар Цветков

Вторник 14:30-17:30ч.

Четвъртък 14:30-17:30ч

Не

Етаж 2

Кабинет 219

Колпоскопия; Биопсия на маточна шийка

Акушерство и гинекология

д-р Гинка Иванова

Сряда 10:00 - 12:00ч.

Петък 13:00 - 15:00ч. 

Да

Етаж 1

Кабинет 115

Води платена женска консултация

Хирургия

Д-р Юлиан Рабчев

Сряда 14:00-19:00ч.

 

 

Не

Етаж 1

Кабинет 102

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия

Д-р Георги Георгиев, дм

Понеделник 08:30-13:30ч.

Сряда 14:00-18:00ч.

Петък 09:00-13:30ч.

Петък следобяд се редува с другите специалисти по хирургия

Да

Етаж 1

Кабинет 108

 

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия

Д-р Красимир Грънчовски

Вторник 08:30-13:00ч.

Четвъртък 14:00-18:00ч.

Петък следобяд се редува с другите специалисти по хирургия

Да

Етаж 1 

Кабинет 102

Хирургични прегледи и манипулации

Хирургия

Д-р Владимир Рачков

Понеделник 14:00 – 16:00ч.

Четвъртък 08:30-12:30ч.

Петък следобяд се редува с другите специалисти по хирургия

Да

Етаж 1

Кабинет 108

Лапароскопска хирургия, онкохирургия, хирургия на щитовидна жлеза, хирургия на млечна жлеза

Хирургия

Д-р Антон Николов

Понеделник 14:00 – 19:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 08:00 – 12:00ч.

Петък следобяд се редува с другите специалисти по хирургия

Да

Етаж 1 

Кабинет 102

Хирургични прегледи

Ортопедия и травматология

Д-р Роберт Халваджиян, д.м.

Вторник 14:00-17:00ч.

Сряда 14:00-17:00ч.

Четвъртък 10:00-12:00ч Платени прегледи

Да

Етаж Партер

Кабинет 4

Ехография на стави, ортопедични прегледи и плазмолифтинг

Ортопедия и травматология

Д-р Калин Евтимов

Понеделник 14:00-18:00ч.

Петък 09:00-13:00ч.

Да

Етаж Партер

Кабинет 4

Ортопедични прегледи

Ортопедия и травматология

Д-р Иван Борисов

Сряда 09:30-13:00ч.

Петък 14:00-16:00ч.

Да

Етаж Партер

Кабинт 4

Ортопедични прегледи

Ортопедия и травматология

д-р Димитър Минков, д.м.

Понеделник 09:00-13:00ч.

Вторник 09:00-13:00ч.

Четвъртък 09:00-15:00ч.

 

Да

Етаж Партер

Кабинет 3

Ортопедични прегледи

Кардиология

Д-р Анна Спасова

Понеделник 08:00-13:00ч.

Сряда 14:30-18:00ч.

Четвъртък 08:00-16:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 110

Кардиологични прегледи

Кардиология

Д-р Здравка Симеонова

Понеделник 14:00–19:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 08:00-13:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 110

Кардиологични прегледи

Кардиология

Д-р Стилян Чолаков

Вторник от 08:00 - 13:00ч. НЗОК

Четвъртък от 08:00 - 13:00ч. НЗОК

Петък 08:00 - 10:00ч. Платени прегледи

Да

Етаж 1

Кабинет 107

Кардиологични прегледи

Кардиология

д-р Ваня Петрова

Вторник 08:00-13:00ч.
Петък 08:00-13:00ч. 

Да

Етаж 1
Кабинет 106

Кардиологични прегледи
Ехокардиография

Уши-нос-гърло

Д-р Росен Ненов

Понеделник

09:00-13:00ч. НЗОК
15:00-18:00ч. Платени прегледи

Вторник

15:00-18:00ч. НЗОК
15:00-18:00ч. Платени прегледи

Сряда

09:00-13:00ч. НЗОК
15:00-18:00ч. Платени прегледи

Четвъртък

15:00-18:00ч. НЗОК

Петък

09:00-13:00ч. Платени прегледи

Да

Етаж 1

Кабинет 101

.

Уши-нос-гърло

Д-р Виктория Александрова

Понеделник 08:30-12:00ч.НЗОК и 13:00-16:00ч. Платени прегледи

 

Вторник 08:30-13:00ч. НЗОК

Четвъртък 14:00-18:00ч. НЗОК

Да

Етаж 2

Кабинет 201

.

Уши-нос-гърло

Д-р Илен Косев

Вторник 14:00-18:00ч. НЗОК 

Сряда 15:00-18:00ч. Платени прегледи

Четвъртък 08:30-13:00ч. НЗОК

Петък 08:30-14:00ч. НЗОК

Да

Етаж 2

Кабинт 201

.

Уши-нос-гърло

Доц. Д-р Асен Куцаров

Петък 14:30 - 17:00ч.

Не

Етаж 2

Кабинет 201

Уши-Нос-Гърло прегледи

Детски болести и детска кардиология

Д-р Василий Михайлов

Понеделник 09:00-14:00ч.

Вторник 14:00-19:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 107

Ехокардиография на деца

Детски болeсти

Д-р Мира Стоянова

Понеделник 14:00-19:00ч.

Сряда 08:00-13:00ч.

Не

Етаж 1 

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детски болести и детска ревматология

Д-р Ценка Николова

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 08:00-13:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 103

Ревматологични прегледи

Детски болeсти

Д-р Дарина Дишева

Понеделник 08:00-13:00ч.

Четвъртък 08:00-13:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детски болeсти

Д-р Николай Велчев

Вторник 08:00-13:00ч.

Сряда 14:00-19:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 103

Педиатрични прегледи

Детска ендокринология

Д-р Ирина Халваджиян

Понеделник 14:00 -16:00ч.

Сряда 14:00 – 16:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 209

Болести на обяната на веществата

Неонатология

Д-р Максим Йонов

Понеделник 10:00-13:00ч.

Четвъртък 10:00-13:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 106

Педиатрични и неонатологични прегледи. Трансфонтанелна ехография и коремна ехография

Ревматология

Д-р Тихомир Горчев

Понеделник 14:00-18:00ч.

Вторник 14:00-18:00ч.

 

Не

Етаж 1

Кабинет 109

Ревматологични прегледи

Ревматология

Д-р Бориславa Железарова

Понеделник 08:00-11:00ч. НЗОК и 11:00-12:30ч. Платени прегледи

Сряда 14:00-17:00ч. НЗОК и 17:00-18:30ч. Платени прегледи

Четвъртък 14:00-17:00ч. НЗОК и 17:00-18:30ч. Платени прегледи

Да

Етаж 1

Кабинет 109

Ревматологични прегледи

Онкология

Д-р Владимир Петков

Вторник 11:30 – 13:00ч.

Четвъртък 15:30-17:00ч.

Да

Етаж 1 

Кабинет 108

Онкологични прегледи

Онкология

д-р Иван Иванов

Понеделник 13:30-16:00ч.

Сряда 13:30-16:00ч.

 

Да

Етаж 1

Кабинет 111

Онкологични прегледи

Неврология

Д-р Христо Лиловски

Вторник 08:00-13:00ч.

Сряда 08:00-13:00ч.

Четвъртък 14:30-18:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 203

Неврологични прегледи

Неврология

Д-р Магдалена Коюмджиева

Понеделник 08:00 - 13:00ч.

Четвъртък 08:00 – 13:00ч.

 

Да

Етаж 1

Кабинет 106

Неврологични прегледи и доплер на каротиди

Неврология

Д-р Аюб Ахмад

Вторник 14:00-18:00ч.

Сряда 14:00-18:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 203

Неврологични прегледи

Неврология

Д-р Ивайло Маринов

Понеделник 14:00 - 16:00ч.(платени прегледи)
Петък 08:00 - 13:00ч. (с НЗОК)

Да

 Кабинет 203

Работи с НЗОК.

Гастроентерология

Д-р Феликс Янев

Понеделник 14:00-18:00ч.

Вторник 12:00 – 16:00ч.

Сряда 14:00-18:00ч.

Четвъртък 14:00-18:00ч.

Петък 14:00-18:00ч.

Не

Етаж 3

Кабинет 307

Ехография на коремни органи, Доплер на каротиди, Ендоскопии в МБАЛ

Гастроентерология

Д-р Стефан Янакиев

Понеделник 08:00-13:00ч. и 13:30-18.00

Вторник 14:30-18:00ч.

Четвъртък 14:00 - 18:00ч. (редува се с д-р Добрев)

Петък 08:00-13:00ч. 

Да

 

Етаж 1

Кабинет 106 (понеделник и петък)

Кабинет 105 (вторник)

Ехография на коремни органи

Гастроентерология

Д-р Мартин Добрев

Вторник 08:00 - 13:00ч.

Сряда 14:00 - 18:00ч.

Четвъртък 14:00 - 18:00ч. (редува се с д-р Янакиев)

Да

Етаж 1

Кабинет 105

Ехография на коремни органи

Ендокринология

Д-р Камен Генов

Вторник 08:00 – 13:00ч.

Четвъртък 08:00 – 12:00ч Платени прегледи и 14:00-19:00ч.

Петък 14:00-19:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Ендокринология

Д-р Татяна Колева

Понеделник 14:00 – 18:00ч.

Сряда 14:00 – 18:00ч.

Петък 08:00 – 13:00

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Ендокринология

Д-р Нели Харизанова

Понеделник 08:00-13:00ч.

Вторник 14:00 – 19:00ч.

Сряда 08:00 – 13:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 206

Ехография на щитовидна жлеза

Кожни и венерически болести

Д-р Жени Спирова

Понеделник 11:00-19:00ч.

Вторник 08:00-15:00ч.

Сряда 11:00-19:00ч.

Четвъртък 08:00-15:00ч.

Петък 08:00-15:00ч. (четни дати)

Петък 11:00-19.00ч. (нечетни дати)

 

Да

Етаж 3

Кабинет 304

Дерматологични прегледи и естетична медицина

Кожни и венерически болести

Д-р Славка Тодорова

Понеделник 09:00-12:00ч.

Сряда 09:00-12:00ч.

Петък 09:00-12:00ч.

Не

Етаж 1

Кабинет 104

Дерматологични прегледи 

Кожни и венерически болести

д-р Цветелина Дакова

Амбулаторни прегледи

Сряда 09:00-13:00ч.

Четвъртък 14:00-17:30ч.

 

Домашни прегледи

Четвъртък  17:30 – 18:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 212

Кожни и венерически болести

Образна диагностика

Д-р Мариана Пачева

Понеделник 14:30-19:00ч.

Сряда 14:30-19:00ч.

Петък 

15:00-18:30 (нечетни дати)

 

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Ехография на млечни жлези

Образна диагностика

Д-р Емилия Златева

Вторник 08:30-14:00ч.

Сряда 08:00-19:00ч.

Четвъртък 14:00-19:00ч.

Петък 08:00-17:00ч.(четни дати) и 08:00-15:00 (нечетни дати)

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Мамография и ехомамография 

Образна диагностика

Д-р Елена Райкова

Понеделник 08:00-14:30ч.

Вторник 14:00-19:00ч.

Четвъртък 08:00-14:30ч.

Да

Етаж Партер

Кабинет 10

Ехография на млечни жлези

Очни болести

Д-р Красимира Линева

Понеделник 09:00-12:00ч

Вторник 09:00-12:00ч

Сряда  09:00-12:00ч

Четвъртък 09:00-12:00ч

Петък 09:00-12:00ч

Да

Етаж 2

Кабинет 207

Офталмологични прегледи

Очни болести

Д-р Боряна Парашкевова

Понеделник 13:00-16:00ч.

Вторник 13:00-16:00ч.

Сряда 13:00-16:00ч.

Четвъртък 13:00-16:00ч.

Петък 13:00-16:00ч.

Не

Етаж 2 

Кабинет 207

Офталмологични прегледи

Физиотерапия

Д-р Ели Кичукова

Понеделник 12:30-14:30ч.

Вторник  12:30-14:30ч..

Сряда 12:30-14:30ч..

Да

Приземен етаж 

Кабинет 12

.

Алергология

Д-р Мая Ненова

Понеделник 09:00-13:00ч. и 15:00-18:00ч.

Вторник  15:00-18:00ч.

Сряда 9:00-13:00ч.  15:00-18:00ч.

Четвъртък 15:00-18:00ч.

Петък 09:00-13:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 204

Тестуване с алергени и упойки 

Неврохирургия

Д-р Младен Овчаров

Четвъртък 14:00 - 16:00ч.

Не

Етаж Партер

Кабинет 4

Неврохирургични прегледи

Хомеопатия

Д-р Дорина Методиева

Идва с предварителна уговорка

Не

.

.

Онкохирургия

Д-р Румен Стоянов

Понеделник 14:00 - 18:00ч. 

Сряда 14:00 - 18:00ч. 

 

Да

Етаж 2

Кабинет 208

Онкохирургични прегледи 

Онкохирургия

Д-р Васил Нанев

Вторник  14.30-17.00ч. 

Петък 14.30-17.00ч.  

Да

Етаж 2 

Кабинет 209

Ехография на млечни жлези

Психолог-психотерапевт

Ивелина Йотова

Понеделник 13:00ч.-18:00ч.

Сряда 13:00ч.-18:00ч.

Петък 13:00ч.-18:00ч. 

 

Не

Етаж 1 

Кабинет 116

Психологично консултиране и психотерапия

Психиатрия

Д-р Иван Иванов

Вторник 14:00-16:00ч.

Четвъртък 14:00-16:00ч.

Да

Етаж 1

Кабинет 111

Психиатрични прегледи

Психиатрия

д-р Наталия Мадова

Понеделник 09:00-12:00ч.

Сряда 09:00-12:00ч.

 

Да

Етаж 2

Кабинет 213

Психиатрични прегледи, Психотерапия, Сексология

Клинична хематология

д-р Мая Герасимос Легатос

Вторник 09:00-12:00ч.

Четвъртък 14:00 - 16:00ч.

Да

Етаж 2

Кабинет 209

Платени прегледи